Piątek, 2021-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Jesteś tutaj: Start / Konkursy / 2020/2021

2020/2021

XIII Gminny Konkurs Plastyczny „Moje Przedszkole”

2021-05-11

Zaproszenie do Konkursu im. Świętego Brata Alberta

2021-05-06

2021-05-06

Konkurs biblioteczny "Zaprojektuj okładkę książki dla dzieci lub młodzieży"

2021-04-23

23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji Biblioteka Szkolna przygotowała konkurs plastyczny pt: „Zaprojektuj okładkę książki dla dzieci lub młodzieży”. Zadaniem uczestników jest stworzenie autorskiego projektu okładki książki dla dzieci lub młodzieży. Pracę wykonujemy dowolną techniką na kartce A4 ( zwykły blok). Termin 7 maja.

Regulamin konkursu w plikach do pobrania :)

Zapraszam!

Więcej o: Konkurs biblioteczny "Zaprojektuj okładkę książki dla dzieci lub młodzieży"

Odżywiam się zdrowo

2021-04-16

Dzieci z oddziału przedszkolnego biorą udział w konkursie plastycznym: Odżywiam się zdrowo przeprowadzanego przez TAJM Catering dietetyczny. Celem konkursu jest pogłębianie wiedzy o zdrowym odżywianiu i rozwijanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Bardzo prosimy o wejście do galerii prac przedszkolaków i zagłosowanie na prace naszych najmłodszych.

Więcej o: Odżywiam się zdrowo

Szkolny Mam Talent

2021-03-30

W dniu 22 marca 2021 w naszej szkole odbyła się III edycja szkolnego Konkursu  „Mam Talent”. Po oficjalnym powitaniu zebranych przez Panią Dyrektor, rozpoczęliśmy przesłuchania zgłoszonych uczetników. Na szkolnej scenie pojawiło się wielu piosenkarzy, zjawili się również instrumentaliści - mieliśmy możliwość posłuchać na żywo dźwięków fletu prostego i skrzypiec, nie zabrakło również sportowców z talentami stania na rękach, głowie czy też robienia gwiazdy. Uczniowie przedszkola i zerówki wyrecytowali wiersze. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy , słodkie upominki oraz kolorowe ołówki. W przerwie preznentacji cała społeczność spróbowała pysznych babeczek wykonanych przez Pana Marka – nauczyciela angielskiego, który jest utalentowanym cukiernikiem. Po burzliwych naradach komisji konkursowej, zostały przyznane następujące miejsca:

I miejsce – Paulina Sadłoń (śpiew)
II miejsce – Wojciech Walasik (flet)  egzekwo z Weroniką Walasik (śpiew)
III miejsce – Wiktoria Galik (stanie na rękach).

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do rozwijania  talentów, a pozostałych uczniów zachęcamy do poszukiwania swoich.

Więcej o: Szkolny Mam Talent

Gminny Konkurs Ekologiczny

2021-03-25
W plikach do pobrania Protokół z Gminnego Konkursu Ekologicznego.
Gratulujemy!
Więcej o: Gminny Konkurs Ekologiczny

Konkurs Palm 2021

2021-03-20
Nagrody w konkursie otrzymali:
1.    SZYMON Barnaś
2.    JAKUB Bielin
3.    NATASZA Bogdał
4.    KAROLINA Galik
5.    ADAM Knurowski
6.    ANNA Sadłoń
7.    DAWID Solana
8.    JAKUB Solana
9.    WOJCIECH Walasik
10.  ALAN Zawada
11.  MAKSYMILIAN Stopka
12.  MAJA Guroś
13.  PAULINA Sadłoń

Regulamin w załączniku.

Więcej o: Konkurs Palm 2021

Konkurs Papieski

2021-03-18

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XXI Ogólnopolskim
Konkursie Papieskim PT. JAN PAWEŁ II NIOSĄCY MŁODZIEŻY DOBRĄ NOWINĘ - „JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE, MIMO WSZYSTKO. TYLKO ZAŁÓŻ WYGODNE BUTY, BO MASZ DO PRZEJŚCIA CAŁE ŻYCIE.” REGULAMIN W ZAŁĄCZENIU.

Więcej o: Konkurs Papieski