Piątek, 2021-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Jesteś tutaj: Start / Rada Rodziców / Informacje

Informacje

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Św. Kingi w Knurowie zwraca się do Państwa z prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców. Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych dzieci, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze.

Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszej szkoły. Dofinansowujemy nie tylko różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe, nagrody itp.

Każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci pod różnymi postaciami.

Kwoty składek w roku szkolnym 2019/2020:

1 dziecko- 45 zł

2 dziecko- 25 zł

3 i kolejne dziecko- 10 zł

Dzieci Uczą Rodziców: film edukacyjny "Rozwój dziecka"

2021-04-13

Prezentujemy najnowszy film edukacyjny pn.  "Rozwój dziecka", który został przygotowany wspólnie z psycholog Beatą Liwowską.  Jest to już kolejny wideo poradnik, przygotowany z myślą o dzieciach i ich rodzicach.
Gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu.

Bezpośredni link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Eao2j4IoKPg

Wszystkie filmy  przygotowane w ramach cyklu dostępne są na stronie: wspierajmarzenia.pl

Więcej o: Dzieci Uczą Rodziców: film edukacyjny "Rozwój dziecka"

Bezpieczny powrót do szkoły - zasady dla uczniów i rodziców.

2020-08-31

2020-08-31

Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa  obowiązująca na terenie

Szkoły Podstawowej im. Świętej Kingi w Knurowie

w okresie organizowania  w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19

(aktualizacja na dzień 1 września 2020 r.)

Więcej o: Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa obowiązująca na terenie Szkoły Podstawowej im. Świętej Kingi w Knurowie w okresie organizowania w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19 (aktualizacja na dzień 1 września 2020 r.)