XI Gminny Konkurs Plastyczny "Moje Przedszkole"

„02.04.2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej odbył się XI Gminny Konkurs Plastyczny „Moje Przedszkole”. Uczestników powitała p. wicedyrektor Zofia Strama, życząc im sukcesów. Następnie przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Klikuszowej uświetniły ten dzień występem artystycznym. Była recytacja wierszy, śpiewanie piosenek oraz wzruszający wiosenny taniec z kwiatami, którym w szczególności zachwyciła się p. wizytator Aniela Kasiniak. Do konkursu przystąpiło 26 uczestników z 16. szkół z terenu Gminy Nowy Targ.

Tegorocznym tematem pracy była pisanka. Zadaniem uczestników było udekorowanie według własnego pomysłu papierowej pisanki. Przedszkolaki wykazały się niezwykłą pomysłowością, dokładnością i starannością. Po zakończeniu prac dzieci udały się na poczęstunek, a jury na obrady.”

Magdalena Sikora z oddziału przedszkolnego zajęła III miejsce.

Gratulujemy!