Niedziela, 2021-01-17

Piękna Nasza Polska Cała

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

2020-11-22

Każdemu dziecku przysługują prawa dziecka, tak jak każdemu dorosłemu przysługują prawa człowieka. Praw tych dziecko nie może być pozbawione. Zarówno rodzice, opiekunowie ,jak i nauczyciele powinni mieć świadomość, że prawa dziecka nie kolidują z prawami dorosłych, lecz się uzupełniają. W dniu 20 listopada uczniowie z naszej szkoły obchodzili Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W ramach projektu „ Piękna Nasza Polska Cała" wykonali zadanie nr 33. Zarówno podczas zajęć stacjonarnych, jak i lekcji zdalnych dyskutowali na temat tych praw oraz wykonali plakat dotyczący omawianych zagadnień. Oto fotorelacja z zajęć.

Więcej o: MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

AKCJA BOHATERON

2020-11-22

Aby promować postawy patriotyczne, dzieci z naszej szkoły wzięły udział w akcji "Bohateron", wykonując tym samym zadanie 5 projektu "Piękna Nasza Polska Cała". Ta ogólnopolska kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Dzieciaki poznając historię, stworzyły piękny album. Oto fotorelacja z zajęć.

Więcej o: AKCJA BOHATERON

CZERWONE KORALE

2020-11-22

Podczas jesiennego spaceru podziwialiśmy piękno naszej polskiej przyrody, która podarowała nam wiele skarbów. Z tych skarbów powstały urocze czerwone korale. Tym samym meldujemy wykonanie zadania nr 31 z projektu "Piękna Nasza Polska Cała". Stworzyliśmy także piękne zielniki, które wzbogaciły kąciki przyrodnicze w naszych klasach.

Więcej o: CZERWONE KORALE

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Piękna Nasza Polska Cała"

2020-09-28

Zadanie wrześniowe zrealizowane!

2020-09-28

Uczniowie klasy 2 przygotowali gazetkę o tematyce patriotycznej. W tym roku obok symboli narodowych umieściliśmy obrazy przedstawiające piękno naszej Ojczyzny.

Więcej o: Zadanie wrześniowe zrealizowane!