Niedziela, 2021-01-17

Wydarzenia rok szkolny 2020/2021

Mędrcy ze Wschodu

2021-01-13

Chętni Uczniowie oraz Absolwenci naszej szkoły w strojach regionalnych wprowadzili wraz z kapelą góralską Mędrców ze Wschodu, by uroczyście przeżyć Święto Trzech Króli. Bardzo dziękujemy:)

Więcej o: Mędrcy ze Wschodu

Komunikat dotyczący pomocy psychologiczno - pedagogicznej udzielanej w okresie ferii zimowych

2021-01-05

DZIEŃ PROFILAKTYKI W SZKOLE

2020-12-28

Dnia 21.12.2020r. odbył się w szkole dzień profilaktyki. Uczniowie wszystkich klas oraz oddział przedszkolny wzięli udział w profilaktycznych warsztatch. Warsztaty miały formę online. Cześć uczniów łączyła się z domu a pozostali w szkole. Tematyka warsztatów objęła tematy bardzo ważne i istotne dla młodych ludzi. Wynikały one również z wielu naszych potrzeb i obserwacji. Klasy 0- IIII 1 warsztat: Bezpieczne korzystanie z technologii cyfrowych 2 warsztat: Wartości , postawy i normy społeczne w funkcjonowaniu w społeczeństwie. Klasy IV- VIII 1 warsztat: Techniki aktywnej nauki 2 warsztat: Uzależnienie od Internetu i facebooka. Do czego prowadzi nadmierne korzystanie z komputera? Doskonalenie w każdym temacie jest bardzo ważne. Z każdego szkolenia/ warsztatów można wynieść wiele. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z przekazanych treści. Nie pozostaje nic innego, jak wdrażać w życie. Powodzenia!

Więcej o: DZIEŃ PROFILAKTYKI W SZKOLE

"To Betlejem maleńkie..." - katecheza okolicznościowa w gronie przedszkolaków

2020-12-23
Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy czas w życiu wszystkich nas:)
Życzymy, by  radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszyły Wszystkim przez cały rok 2021:)

Szczęść Boże

Więcej o: "To Betlejem maleńkie..." - katecheza okolicznościowa w gronie przedszkolaków

Z dobroci serca

2020-12-23

Uczniowie z klasy VII z życzeniami z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz podziękowaniem dla grona pedagogicznego:)

Więcej o: Z dobroci serca

Życzenia Bożonarodzeniowe

2020-12-21

Iskierka radości:):):) - Kartka Świąteczna Bożonarodzeniowa - autorstwa Uczennicy: Weroniki

Więcej o: Życzenia Bożonarodzeniowe

Nasze przygotowania do Świąt Bożego Narosdzenia

2020-12-21

Chętni Uczniowie z naszej szkoły za pomocą połączenia on-line uczestniczyli w ubieraniu choinki:). Towarzyszyło Im dużo radości i chęć podzielenia się nią z Innymi:)

Więcej o: Nasze przygotowania do Świąt Bożego Narosdzenia

Koło teatralne

2020-12-07

Mikołaj, to postać, którą znają, i na którą czekają wszystkie dzieci. W oczekiwaniu na jego przyjście w ramach zajęć teatralnych uczniowie klasy 4 i 5 napisali wiersz o Mikołaju. Życzymy wszystkim wspaniałych prezentów mikołajkowych :)

Więcej o: Koło teatralne

Podróże z UNILudkiem

2020-12-03

"Akcja ma na celu przybliżenie dzieciom w Polsce ciekawych miejsc i obyczajów społeczności na świecie. Wierzymy, że Państwa dzieci chętnie dowiedzą się, jak żyją ich równieśnicy w innych krajach, w jakich domach mieszkają, jaka przyroda ich otacza, jak się bawią. Jeżeli wyrażą Państwo zgodę, raz w miesiącu będziemy przesyłać Państwu mail z interesującymi zdjęciami wraz z opowieścią dla Państwa dzieci. Będą też mogły poszukać na zdjęciach UNILudka"

Więcej informacji w plikach do pobrania.

Więcej o: Podróże z UNILudkiem