Środa, 2020-10-28

Imieniny: Narcyza, Serafina

GIMNASTYKA RODZICA I SMYKA INNOWACYJNY PROJEKT DLA DZIECI Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I ICH RODZICÓW

2020-03-01

GIMNASTYKA RODZICA I SMYKA INNOWACYJNY PROJEKT W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

2020-02-15

Przez całe I półrocze roku szkolnego 2019/2020 raz w miesiącu rodzice z dziećmi oddziału przedszkolnego brali udział w innowacyjnym projekcie. Głównym założeniem projektu jest integracja rodzica i dziecka oraz poznanie aktywnych form spędzania czasu wolnego. Jest gimnastyka, są gry i zabawy, animacje ruchowe, tańce integracyjne, fitness, tory przeszkód i mnóstwo radości. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem i przynoszą wiele radości i niesamowitych wrażeń uczestnikom. Projekt będzie kontynuowany w kolejnym półroczu. Już dziś zapraszamy rodziców do aktywnego udziału!

Więcej o: GIMNASTYKA RODZICA I SMYKA INNOWACYJNY PROJEKT W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

2019-11-12