Czwartek, 2019-11-21

Jesteś tutaj: Start / Konkursy / 2019/2020

dla Niepodległej

2019-11-20

Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Niepodległość"

2019-11-13

Uroczysty wernisaż wystawy połączony z odbiorem nagród odbył się w dniu 12.11.2019r. w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu.

Organizatorem XXIV Powiatowego Konkursu Plastycznego Niepodległość było Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu. Nagrody oraz wyróżnienia wręczali  Starosta Powiatu Nowotarskiego  Krzysztof Faber oraz urzędujący Członek Zarządu Powiatu Nowotarskiego  Karol Skrzypiec. Naszą szkołę reprezentowali zdobywcy nagród: Paulina Sadłoń, Dawid Chowaniec, Zuzanna Miętus i Alan Zawada.

Więcej o: Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Niepodległość"

Konkurs Fotograficzny Szlakiem Architektury Drewnianej

2019-11-06

Konkurs matematyczny Mogalo

2019-10-29

24.10.2019 nasi uczniowie kolejny raz wzięli udział w matematycznym konkursie Mogalo. Zadania konkursowe przestawiane są dość nietypowo, ponieważ rywalizacja toczy się poprzez zabawę matematyczną na komputerze. Uczestnicy mają dokładnie 45 min na grę w jedną z dwóch matematycznych gier i zdobycie jak największej ilości punktów. Na wyniki przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać, ale z tego co wiemy – „nie było takie trudne”.

Więcej o: Konkurs matematyczny Mogalo

Szkolny Konkurs Różańcowy

2019-10-26

Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkoły podstawowej z oddziału przedszkolnego, oddziałów „I” do „VIII”. Tematem konkursu był różaniec wykonany dowolną techniką, indywidualnie. Jego celem było rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej; rozwój talentów u uczniów naszej szkoły; budzenie aktywności twórczych dzieci; pobudzenie wyobraźni i pomysłowości dzieci oraz wykorzystywanie zdobytych wiadomości, umiejętności i dzielenie się nimi z innymi.

Na konkurs wpłynęło 10 prac o wysokim poziomie wykonania i dużym zaangażowaniu uczniów w pracę. Wybór był  trudny. W dniu 18. 10. 2019 powołano komisję w składzie:

• Agata Hajduga
  • Bożena Żurek
  • Monika Klamerus – Czaja

Komisja wybrała i przyznała Nagrody Grand Prix następującym osobom:

Natasza Bogdał,                klasa V

Aleksander Chmielak,     klasa 0

Karolina Galik,                klasa V

Wiktoria Galik,                klasa 0

Anna Sadłoń,                    klasa V

Paulina Sadłoń,                klasa III

Amelia Sowińska,            klasa I

Maksymilian Stopka,      klasa II

Alan Zawada,                  klasa V

Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom

Ogłoszenie wyników  i wręczenie nagród z dyplomami odbyło się w trakcie  szkolnego apelu w dniu 25. 10. 2019

Prace konkursowe zostały wyeksponowane w naszej szkole

Gratulujemy