Statystyki

  • Odwiedziło nas: 177164
  • Do końca roku: 94 dni
  • Do wakacji: 268 dni

Kalendarium

Środa, 2022-09-28

Imieniny: Libuszy, Wacławy

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

     

Powiększ obraz:

Misiowe aktywności sportowe

W maju zrealizowaliśmy ostatni moduł projektu ,,Misiowe aktywności sportowe”. Pogoda nie sprzyjała małym sportowcom i finalne zadanie, jakim był udział w V Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków 2019 r., zostało zrealizowane na sali gimnastycznej. Dzieci przebiegły wymagany dystans, otrzymały medale i słodkie nagrody. Modułem 6 zakończyliśmy realizację projektu Mały Miś w świecie wielkiej literatury i z niecierpliwością czekamy na certyfikat dla szkoły.

Czytaj więcej o: Misiowe aktywności sportowe
Powiększ obraz:

Kuferek kreatywności

Ukończyliśmy czwarty moduł projektu ,,Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwanie.

Czytaj więcej o: Kuferek kreatywności
Powiększ obraz:

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego naszej szkoły realizują Ogólnopolski projekt „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego koordynatorem jest pani Magdalena Mikrut.  Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa wśród dzieci. W miesiącu wrześniu zrealizowaliśmy moduł „ Mały Miś uczy samodzielności”.  Dzieci stworzyły Kodeks przedszkolaka, dowiedziały się czym jest dyżur w przedszkolu, zaprojektowały Księgę aktywności. 

       We wrześniu rozpoczęliśmy wędrówkę naszego Misia do domów, gdzie rodzice czytają dziecku i pluszakowi ulubione książki.

       9 października odwiedziła nas Pani Monika Luberda, pracownik Biblioteki Publicznej w Harklowej. Gość przeczytał dzieciom fragment książki „ Przygody Misia Guziczka” Patrycji Zarawskiej.  „Zmisiowane” przedszkolaki w skupieniu słuchały o przygodach Guziczka, z zaangażowaniem brały udział w dyskusji i z ogromnym zapałem przystąpiły do wykonania ilustracji swojego ukochanego misia.  Pani Monika przywiozła nam wiele książek o misiach, które postanowiliśmy wypożyczyć i korzystać z nich podczas zajęć.

Czytaj więcej o: Mały Miś w świecie wielkiej literatury