Wtorek, 2018-07-17

Zajęcia wakacyjne

2017-07-06

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA WAKACYJNE

Zajęcia będą odbywały się wg następującego harmonogramu:

11 lipiec ( wtorek)       10-13   Gry i zabawy na boisku szkolnym

13 lipiec (czwartek)    9-13     Wycieczka rowerowa  Knurów- Nowy Targ

25 lipiec (wtorek)       9-14     Wycieczka rowerowa Knurów- Nowy Targ

Więcej o: Zajęcia wakacyjne

Kongres Misyjny

2017-06-16

W dniu 10.06.17 uczestniczyliśmy w Kongresie Misyjnym, który organizowany jest co dwa lata w różnych miejscach naszej archidiecezji. W tym roku byliśmy obecni na ul.Tynieckiej w Krakowie. Nasza grupa przynależała  do kontynentu "Azja". Wspólnie z dziećmi z innych szkół zwiedzaliśmy różne wioski świata w obecnym na tym ternie Parku Edukacji Globalnej. W konkursie misyjnym pt.: "Jak pomagam misjom?" - "Owoce - dobre uczynki", Anna Sadłoń, uczennnica klasy II otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy

Więcej o: Kongres Misyjny

Sukcesy sportowe!!!

2017-06-09
Dnia 7 czerwca odbyły się gminne zawody mini piłki siatkowej w Łopusznej.

Nasza reprezentacja ze szkoły zajęła bardzo wysokie 4 miejsce na wszystkie szkoły gminy.
Jest to dla nas ogromny sukces, ale i ogromna zapłata za trud wkładany podczas zajęć wychowania fizycznego i dodatkowych zajęć w ramach SKS.

Cieszymy się bardzo i zabieramy się do pracy na kolejny rok :)
Więcej o: Sukcesy sportowe!!!

II FESTYN RODZINNY

2017-06-09

W dniu 1 czerwca 2017 roku dzieci obchodziły swój szkolny dzień dziecka. Miały śłodki poczęstunek oraz projekcję filmu 3D pt.: "Podwodny świat".

Więcej o: Dzień Dziecka

Żywa lekcja historii

2017-06-09

31 maja mieliśmy zaszczyt gościć u nas grupę Rekonstrukto, która przeniosła nas na chwilke do czasów średniowiecza pokazując przedmioty z tamtej epoki, opowiadając o tamtejszych zwyczajach oraz przedstawiając obyczaje rycerskie, które wtedy obowiązywały. W tej niezwykłej lekcji mogli wziąć czynny udział również i nasi uczniowie, którzy wykazali się niezwykłą odwagą jak i zaangażowaniem.

Więcej o: Żywa lekcja historii

Zdrowie nietrudne

2017-05-30

Zakończyły się działania prozdrowotne w ramach programu Zdrowe- nietrudne. Nasza szkoła była jednym z uczestników ogólnopolskiego programu. Za nami szereg lekcji wychowawczych o charakterze prozdrowotnych, a w szczególności nt. zdrowego odżywiania wśród dzieci. Jesteśmy bardzo szczęścliuwi i zadowoleni z udziału w projekcie. Na pewno weźmiemy udział w następnych latach też.

Certyfikat w załączeniu :)

Więcej o: Zdrowie nietrudne

Sukcesy najmłodszych w gminnych konkursach

2017-05-23
Gminny Konkurs Recytatorski

W dniu 12.05.2017r w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łopusznej odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "Dorota Gellner- Czarodziejka słowa". Konkurs przeznaczony był dla dzieci z oddziałów przedszkolnych funkcjonujących przy szkołach podstawowych. Naszą szkołę reprezentowała Amelka Sowińska, która "wyrecytowała" III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Więcej o: Sukcesy najmłodszych w gminnych konkursach

Owocowo-warzywne Stworki przedszkolaków

2017-05-19

W dniu 15.05.2017r przedszkolaki w ramach propagowania zasad zdrowego żywienia wykazały się kreatywnością i pomysłowością.W ramach zajęć wykonały stworki przy użyciu świeżych warzyw i owoców doskonale się bawiąc.Efekty ich pracy zostały uwiecznione na zdjęciach.
Więcej o: Owocowo-warzywne Stworki przedszkolaków