Kalendarium

Sobota, 2018-09-22

Imieniny: Maury, Milany

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 38987
  • Do końca roku: 100 dni
  • Do wakacji: 272 dni
szkoła

Podsumowanie 2013/2014

     Uczniowie reprezentowali szkołę, biorąc udział w licznych konkursach odnosząc sukcesy zarówno na etapie gminnym jak i ogólnopolskim.

  • ARTYSTYCZNE:
  1. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Niepodległość” – wyróżnienie kl.5, nagroda kl. 3
  2. XXIII Archidiecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej - udział
  3. Gminny konkurs szopek – kategoria rodzinna wyróżnienie

                                                            - malarstwo na szkle III miejsce

                                                            - kategoria grupowa I, III miejsce

  1.  Konkurs Plastyczny organizowany przez Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne –

               Czysty Dunajec – Czyste Podhale                                      - laureat klasa III

                                                                                                           

  1. Archidiecezjalny Konkurs Misyjny- II, III miejsce i wyróżnienie
  2. Konkurs Plastyczny Mikołajki 2013 – II, III miejsce i wyróżnienie
  3. IV Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Krempachach – II miejsce
  4. Konkurs Plastyczny „ Zwierzęta polskich parków narodowych” - III miejsce
  5. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Przyjaciele zwierząt 2013” – udział
  6. Ogólnopolski konkurs plastyczny wyd. Aksjomat „Podróże przez kałuże” – nagrody książkowe
  7. Gminny Konkurs od Podhala do Opola – III miejsce
  8. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Bądź rozważny, baw się grzecznie” – udział
  9. Małopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły” – udział
  10. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Juliana Tuwima” – udział
  11. Gminny Konkurs Plastyczny „Moje przedszkole” – udział
  12. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Sztuka ludowa Małopolski” – udział
  13. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Niepodległość” – udział
  14. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Ptasi mieszkańcy krainy wyobraźni” – udział
  15. Konkurs Plastyczny „Kolory wolności” – udział
  16. Konkurs Plastyczny z okazji 130 rocznicy urodzin Kornela Makuszyńskiego – II i III miejsce
  17. Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny „Zwierzaki – Cudaki” – I miejsce i wyróżnienie

-        SPORTOWE:

  1. Tenis stołowy – II miejsce w gminie, V w powiecie
  2. Unihokej dziewcząt – IV miejsce w gminie
  3. Gminny Przegląd Cheerleaders – klasy 4-6 – III miejsce,
  4. Gminny Przegląd Cheerleaders – klasy 1-3 – I miejsce
  • POZOSTAŁE :
  1. Małopolski Konkurs Humanistyczny
  2. Małopolski Konkurs Przyrodniczy
  3.  Małopolski Konkurs Matematyczny
  4. X Ogólnopolski Konkurs Literacki „Listy do Św. Mikołaja”  - nagroda
  5. Gminny Konkurs Pięknego Czytania – udział
  6. XVII Konkurs im. ST. Nędzy-Kubińca (Kościelisko) – wyróżnienie
  7. Święto Gwary Góralskiej  (Łopuszna) – udział
  8. Ogólnopolski Konkurs Historyczny – udział
  9. Małopolski Konkurs Literacki „Na tatrzańskim szlaku” – udział
  10. Konkurs Recytatorski imienia A Suskiego „Strofy o Ojczyźnie” – udział
  11. Wojewódzki Konkurs Misyjny – wyróżnienie
  12. Gminny Konkurs matematyczny dla uczniów klas II-III – III miejsce
  13. Gminny Konkurs Czytelniczy „Bajkowy świat Doroty Gellner” – I miejsce
  14. Gminny Konkurs Ortograficzny – udział
  15. Gminny Konkurs Matematyczny „Supełek”– IV i VI miejsce
  16. Konkurs Ekologiczny „Listy do Ziemi” – udział
  17. IX konkurs literacki „Na tatrzańskim szlaku” - I miejsce