Statystyki

  • Odwiedziło nas: 177149
  • Do końca roku: 94 dni
  • Do wakacji: 268 dni

Kalendarium

Środa, 2022-09-28

Imieniny: Libuszy, Wacławy

MISTRZYNIE W SZKOŁACH

Powiększ obraz:

MISTRZYNIE W SZKOŁACH UDZIAŁ W PROJEKCIE NASZYCH UCZENNIC Z KLAS VI, VII i VIII

"Mistrzynie w szkołach" to autorski projekt Otylii Jędrzejczak, który jest realizowany przez jej fundację. Celem akcji jest mobilizacja dziewcząt w wieku licealnym do zwiększenia aktywności ruchowej. Promujemy aktywny tryb życia i świadomość tego, jak ważną rolę w ich wieku pełni tak niedoceniana przecież lekcja wychowania fizycznego.
"MISTRZYNIE W SZKOŁACH"
1 ... to specjalna lekcja WF podczas której do uczestniczek trafia jasny przekaz - że sport uczy determinacji, konsekwencji w dążeniu do celu, aż do szacunku do samego siebie i otoczenia.
2 ... to dawka motywacji do samokontroli i samodoskonalenia w wielu kwestiach - aktywnego trybu życia oraz dbania o własne zdrowie, samopoczucie i żywienie W przekazywaniu uczennicom liceów tych wartości Otylię Jędrzejczak wspierają inne wspaniałe Kobiety - Olimpijki, Mistrzynie Świata, Europy i Polski w różnych dyscyplinach sportu. Również te, które już zakończyły kariery sportowe i dziś spełniają się zawodowo i rodzinnie.
Nasze uczennice miały to szczęście i zakwalifikowały się do udziału w projekcie zorganizowanym w październiku w Myślenicach. Pod okiem Pani Magdaleny Surówki wzięły udział we wspólnym treningu z mistrzyniami. Mogły zrobić sobie zdjęcia z mistrzyniami oraz pozyskać autografy. To była wspaniała LEKCJA ŻYCIA! Wróciliśmy z optymistycznym nastawieniem zdobywania kolejnych życiowych celów. Dziewczęta otrzymały sportowe worki z gadżetami a szkoła zestaw 10 gum sportowych. To spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci.
Czytaj więcej o: MISTRZYNIE W SZKOŁACH UDZIAŁ W PROJEKCIE NASZYCH UCZENNIC Z KLAS VI, VII i VIII