Środa, 2022-09-28

Powiększ obraz:

XIII edycja programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka

"Szanowni Państwo,

Dziękujemy za wzięcie udziału w XIII edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2021/2022. Gratulujemy realizacji i ukończenia programu. Dziękujemy za wypełnienie Testów bezpieczeństwa i Ankiety podsumowującej. Z pewnością będzie to dla nas cenne źródło wiedzy na przyszłość.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas materiały dydaktyczne pozwoliły przeprowadzić wartościowe zajęcia oraz były okazją do integracji uczniów i atrakcyjną formą zdobywania wiedzy.

W załącznikach przesyłamy Certyfikat potwierdzający udział Państwa placówki w XIII edycji naszego programu oraz wzór Dyplomu dla dzieci.

Życzymy sukcesów w dalszej edukacji dotyczącej bezpieczeństwa i już dziś zachęcamy do udziału w kolejnej edycji programu Akademia Bezpiecznego Puchatka w roku szkolnym 2022/2023.

Pozdrawiamy,

Zespół Programu
Akademia Bezpiecznego Puchatka
"