Kalendarium

Środa, 2019-08-21

Imieniny: Franciszka, Kazimiery

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 65761
  • Do końca roku: 132 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Nowa era komputera

2019-01-13
Powiększ zdjęcie

Nowa era komputera

„Nowa era komputera- rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców , darmowe szkolenia dla mieszkańców Gminy Nowy Targ”

W dniu 31.12.2018 r. Gmina Nowy Targ, reprezentowana przez Wójta - Pana Jana Smarducha oraz Skarbnika Gminy - Panią Józefę Bryniarską , podpisała z Ośrodkiem Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu umowę na dofinansowanie realizacji projektu ''Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Gminy Nowy Targ''. 

W ramach projektu zostaną zorganizowane bezpłatne szkolenia z zakresu kompetencji cyfrowych („Rodzic w internecie”, „Mój biznes w sieci”, „Moje finanse i transakcje w sieci” „Internet dla seniora (działam w sieciach społecznościowych)”, „Tworzę własną stronę internetową (blog), „Kultura w sieci”) dla 264 mieszkańców Gminy Nowy Targ  w wieku powyżej 25 roku życia. Zajęcia będą się odbywać w szkołach podstawowych                          w miejscowościach  Gminy Nowy Targ.

Projekt będzie realizowany w okresie od  4 lutego 2019 r. do 31 marca 2019 r.

Wartość projektu to kwota 147.840 zł.


Całość kosztów projektu pokryje, pozyskana przez Gminę Nowy Targ, dotacja ze środków UE, w ramach Działania 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych„ III Oś Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020.

O dalszych działaniach realizowanych w ramach projektu będziemy informować na bieżąco.

Czytaj więcej o: Nowa era komputera