• Odwiedziło nas: 196438

Sobota, 2022-12-10

Imieniny: Danieli, Bohdana

Start konkursu na najbardziej aktywną szkołę z Pho3nix

Już 30 kwietnia startuje II edycja konkursu fundacji Pho3nix na najbardziej aktywną szkołę. Nasza szkoła w tamtym roku aktywnie uczestniczyła we wszystkich inicjatywach sportowych oraz konkursie na aktywną szkołę. Wykazaliśmy mnóstwo inicjatyw sportowych, zorganizowaliśmy wiele zajęć dodatkowych, a co najważniejsze pokazaliśmy naszą moc i zaangażowanie. Dzięki temu wygraliśmy sprzęt sportowy do szkoły oraz zegarki sportowe dla każdego uczestnika. Dodatkowo nasza szkoła w głównym konkursie , wygrała warsztaty sportowe ze sportowcem. Było to ogromne wydarzenie w naszej szkole, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie, jak i nauczyciele naszej szkoły. W tym roku konkurs startuje 30 kwietnia i dołożymy wszelkich starań, aby znowu nam się udało.

Liczymy również na wsparcie wszystkich rodziców i przyjaciół szkoły w głosowaniu na naszą placówkę. Za co z góry bardzo dziękuję koordynator akcji

Magdalena Surówka