Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w naszej szkole obchodziliśmy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie pogadanka na temat obejrzanego filmu i odpowiedzi na pytania. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część lekcji- prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych uczniów oraz zadania matematyczne z wykorzystaniem kropek. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!