Środa, 2024-04-17

Imieniny: Anicety, Klary

XXV konkurs piosenki Od Podhala do Opola

W Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej już po raz 25. odbył się Gminny Festiwal Piosenki "Od Podhala do Opola". W konkursie bardzo licznie wzięły udział dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych z terenu gminy Nowy Targ.Jury w składzie Jakub Cudzic, Maria Wnęk, Beata Szewczyk i Józefa Kuchta przesłuchało 58 wykonawców z 17 szkół: z Dębna, Obidowej, Gronkowa, Morawczyny, Krauszowa, Lasku, Harklowej, Klikuszowej, Rogoźnika, Ostrowska, Waksmundu, Knurowa, Nowej Białej, Krempach, Szlembarku, Dursztyna, Ludźmierza oraz z Wiejskiego Domu Kultury w Krempachach. Uczestnicy wykonali 46 piosenki w 3 kategoriach wiekowych.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice : Weronika Walasik kl.3, Sara Zimoch kl.5, Paulina Sadłoń kl.4,  Anna Sadłoń kl.6 za co im sedecznie dziękujemy.

Gratulujemy uczennicy kl.3 Weronice Walasik, która zajęła 3 miejsce w kategorii soliści kl.0-3.