Niedziela, 2021-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki

DZIEŃ PROFILAKTYKI W SZKOLE

Dnia 21.12.2020r. odbył się w szkole dzień profilaktyki. Uczniowie wszystkich klas oraz oddział przedszkolny wzięli udział w profilaktycznych warsztatch. Warsztaty miały formę online. Cześć uczniów łączyła się z domu a pozostali w szkole. Tematyka warsztatów objęła tematy bardzo ważne i istotne dla młodych ludzi. Wynikały one również z wielu naszych potrzeb i obserwacji. Klasy 0- IIII 1 warsztat: Bezpieczne korzystanie z technologii cyfrowych 2 warsztat: Wartości , postawy i normy społeczne w funkcjonowaniu w społeczeństwie. Klasy IV- VIII 1 warsztat: Techniki aktywnej nauki 2 warsztat: Uzależnienie od Internetu i facebooka. Do czego prowadzi nadmierne korzystanie z komputera? Doskonalenie w każdym temacie jest bardzo ważne. Z każdego szkolenia/ warsztatów można wynieść wiele. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z przekazanych treści. Nie pozostaje nic innego, jak wdrażać w życie. Powodzenia!