Kalendarium

Środa, 2020-10-28

Imieniny: Narcyza, Serafina

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 49035
  • Do końca roku: 64 dni
  • Do wakacji: 240 dni

Spotkanie z przedstawicielem KRUS

W dniu 11 lutego 2020 roku naszą szkołę odwiedził przedstawiciel KRUSU - Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, który zaprezentował kolejną już edycję konkursu plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi”, kierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich.

Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego. Tegoroczna edycja przebiegać będzie pod hasłem „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” i ma zwrócić uwagę na sposoby zapobiegania wypadkom i chorobom zawodowym rolników, związanych z obecnością zwierząt w gospodarstwach rolnych. 

Aby móc przystąpić do Konkursu należy wykonać pracę plastyczną w formacie A3, w dowolnej technice na temat zapobiegania wypadkom i chorobom związanym z obecnością zwierząt w gospodarstwie rolnym. Na każdym etapie konkursu zgłoszone prace oceniane będą w podziale na dwie kategorie wiekowe (kl. 0-III i IV-VIII), według następujących kryteriów: zgodność z tematyką konkursu i jej trafne przedstawienie, oryginalność, pomysłowość w zobrazowaniu przesłania konkursu oraz walory estetyczne pracy.

Zachęcamy uczniów do przedstawienia swoich kreatywnych pomysłów i życzymy zdobycia licznych nagród.

 

Galeria

Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie
Powiększ zdjęcie