Środa, 2020-10-28

Imieniny: Narcyza, Serafina

ŚWIETO BABCI I DZIADKA

W dniu 24 stycznia 2020 r.  w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  i wspólnie ze swoimi paniami i rodzicami przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Salę przyozdobiły okolicznościowe grafiki, czyli portrety Babć i Dziadów wykonane różnymi technikami przez miluśkich. Pani dyrektor naszej szkoły mgr Magdalen Surówka przywitała przybyłych wspaniałych gości oraz złożyła im życzenia.

Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci   zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz   z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Z okazji święta wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy co najmniej stu lat, byśmy zawsze mogli mieć ich blisko siebie!!!