Pierwszy Gminny Konkurs Informatyczny – zmagania najlepszych młodych informatyków.

Wyniki - Gminny Konkurs Informatyczny

Serdecznie gratulujemy naszemu uczniowi Krzysztofowi Wójcik zajęcia I miejsca w kategorii IV-VI w Pierwszym Gminnym Konkursie Informatycznym.

Życzmy dalszych sukcesów informatycznych.

Dnia 3 grudnia w SP Gronków odbył się pierwszy Gminny Konkurs Informatyczny.  Do konkursu przystąpiło 32 najlepszych „informatyków” z Gminy Nowy Targ. Uczestnicy zmagali się  z zadaniami w dwóch kategoriach klasowych klasy 4-6 oraz klasy 7-8. Przygotowane przez organizatora zadania sprawdzały wiedzę i umiejętności z tematów: MS Word, MS Excel, Internet, Scratch – algorytmika i programowanie. Wszyscy musieli zmieść się w czasie 60 min. Po konkursie uczniowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Po poczęstunku na sali gimnastycznej zostały wręczone dyplomy za udział oraz drobne prezenciki. Oficjalne wyniki zostaną do szkoły przesłane 6 grudnia. Trzymamy kciuki za naszego ucznia.