XII Gminny Konkurs Pięknego Czytania

27 listopada uczniowie naszej  Szkoły w składzie : Mateusz i Sara Zimoch kl. IV, Anna Sadłoń kl. V i Weronika Waras kl. VI  uczestniczyli  w  XII Gminnym Konkursie Pięknego Czytania, który odbył się w Gminnej  Bibliotece Publicznej w Waksmundzie. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować fragmenty trzech książek : "Przygody Baltazara Gąbki", "Królewicz i żebrak" oraz "Wakacje Kazika", a następnie w wyniku losowania zaprezentować wcześniej opracowany urywek tekstu. Ocenie podlegała : dykcja, interpretacja tekstu, płynność, intonacja, gra ze słuchaczem, emocjonalne podejście do czytanego tekstu, uzdolnienia aktorskie. Temu wszystkiemu podołała Ania Sadłoń, która zdobyła wyróżnienie, a nie było to łatwe  zadanie, biorąc pod uwagę bardzo dużą liczbę uczestników. Serdecznie gratulujemy Ani i pozostałym uczniom, którzy również wspaniale prezentowali swoje umiejętności.