Piątek, 2019-12-06

Imieniny: Dionizji, Leontyny

Rodzinna Gra Terenowa

W dniu 24.10.2019 roku  w ramach projektu mPotęga -  „Geometria Przestrzenna w otaczającym nas świecie” odbyła się Rodzinna Gra Terenowa.  Po powitaniu uczestników przez Panią Dyrektor, uczniowie wraz z rodzicami wyruszyli na poszukiwanie zagadek matematycznych ukrytych w różnych miejscach naszej miejscowości. Każda z grup otrzymała mapę, a następnie startowały w 3 minutkowych odstępach czasu J W czasie gdy grupy poszukiwały i dzielnie rozwiązywały zadania związane z geometrią i kolekcjonowali kolejne litery hasła, pozostali uczniowie budowali bryły przestrzenne na szkolnym placu zabaw. Po niespełna godzinie wszystkie grupy wróciły na teren szkoły, jak się okazało ze złożonymi hasłami i dobrymi rozwiązniami. Całość gry zostanie podsumowana na Dniu Geometrii Przestrzennej w grudniu.  Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za wspólną zabawę.