Uczniowie naszej szkoły na #SKSonTour w Zawierciu

SKSonTour to cykl wydarzeń sportowych organizowanych w ramach programu Szkolny Klub Sportowy. Nasza grupa uczniów okazała się tą szczęśliwą, której udało się dostać na to wspaniałe wydarzenie. Dodajmy, że na jedno wydarzenie dostaje się 10 grup, tymbardziej jesteśmy z siebie dumni.

A o co właściwie chodzi z tym SKSonTour?

To bardzo proste! Głównym założeniem SKSonTour jest realizacja obwodów stacyjnych, podczas których uczestnicy poznają nowe formy aktywności oraz są poddawani testom sprawności fizycznej. Wszystkim zadaniom towarzyszy doskonała zabawa i mnóstwo uśmiechu. Nie możecie tego przegapić!

SKSonTour to aktywności grup SKS na 10 różnorodnych stacjach (obwód stacyjny - uczestnicy będą przechodzić między stacjami):

1. WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY

2. DESKOROLKA

3. WIOŚLARSTWO

4. STACJA MISTRZÓW

5. FOTOBUDKA

6. SKOK W DAL

7. TEST GIBKOŚCI + WYTRZYMAŁOŚĆ + POMIARY

8. REFLEKSOMIERZ

9. BIEG WAHADŁOWY

10. STACJA NIESPODZIANKA.

Uczniowie byli ogromnie szczęśliwi, że mogli brać udział w tak dużym sportowym wydarzeniu. Każdy uczestnik otrzymał SKS-ową koszulkę, opaskę na rękę oraz smyczkę.

Pozostały super wspomnienia!