Środa, 2019-10-16

Imieniny: Ambrozego, Florentyny

Wycieczka rowerowa

W środę 18.09.2019 uczniowie klas V-VIII uczestniczyli w wycieczce rowerowej zorganizwanej w ramach konkursu „Fotograficznym Szlakiem Architektury Drewnianej w Małopolsce” objętym honorowym patrinatem Marszałak Województwa Małopolskiego i Małopolskiego Kuratora Oświaty. Uczestnicy wycieczki pod opieką pani Agaty Hajdugi i Marii Zembal przejechali trasę Knurów – Harklowa – Łopuszna – Knurów. Uczniom i prowadzącym dopisała pogoda, dzięki czemu mogli podziwać piękno jesiennej aury podczas podróży. Jednym z najważniejszych zadań podczas wycieczki było wykonanie zdjęć kościóła w Harklowej i dworu Tetmajerów w Łopusznej ale również aktywny wypoczynek i integracja szkolna. Wykonane fotografię zostaną wysłane na konkurs.