Wtorek, 2019-08-20

Imieniny: Bernarda, Sabiny

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Wycieczka do Krakowa

Dnia 11 czerwca uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Pierwszym punktem programu był Wawel. Zamek zrobił na dzieciach duże wrażenie. Odwiedziliśmy też Smoczą Jamę. Po krótkim spacerze nad Wisłą udaliśmy się do  ZOO. Wszyscy mogli zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta egzotyczne, rożne gatunki ptaków, gady. Dzieci dowiedziały się, że obecnie ZOO posiada 260 gatunków, co daje około 1500 sztuk zwierząt. W Mini-Zoo można było zwierzęta pogłaskać i nakarmić specjalnie przygotowaną karmą. Wycieczka dała nam wiele radości  i spory zastrzyk wiedzy.

Uczniów  klas starszych oraz maluchy zapraszamy do obejrzenia zwierząt, które mieszkają w   zoo na stronie:  http://zoo-krakow.pl/zwierzeta/