Święto Rodzin

W dniu 8 czerwca w naszej szkole odbył się festyn rodzinny, który od kilku lat stał się tradycyjną imprezą integracyjną, której uczestniczą rodzice, uczniowie nauczyciele, a także zaproszeni mieszkańcy naszej miejscowości.

Impreza zaczęła się od zawodów sportowych, w których uczestniczyli zarówno rodzice jaki i dzieci. Rozegrano mecz w siatkówkę, przeciąganie liny, podnoszenie na drążku, do tego różnorodne gry i zabawy. Wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a w losowaniu fantowym można było wygrać ciekawe i wartościowe nagrody na wyjazdy rodzinne na termy, do restauracji czy hotelu.

Festyn Rodzinny miał za zadanie wzniecać gorącą rodzinną atmosferę oraz wzbudzać wśród uczestników chęć do wspólnej i niezapomnianej zabawy, dzięki której zapracowani rodzice będą mogli dzielić się radością ze swoimi dziećmi oraz odkryją, iż w głębi serca są jeszcze jak ich małe pociechy, które potrzebują ciepła i miłości.

W planach Festynu były nie tylko wielkie dmuchane zabawki, zjeżdżalnie, konkursy, ale też grillowane kiełbaski, ciasto, kawa  i schłodzone napoje, o które zadbał komitet rodzicielski. Do tego wszystkiego przygrywał DJ.

Festyn rodzinny możliwy był dzięki wielu hojnym sponsorom z terenu Podhala.