Niedziela, 2019-02-24

Imieniny: Boguty, Bogusza

X Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek.

W piątek 11 stycznia w Szkole Podstawowej w Krempachach odbył się X Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Krempachach. W konkursie wzięło udział 17 szkół z naszej gminy. Komisja w składzie: Józef Lorenc, ks. Dariusz Ostrowski, s. Małgorzata Śląska wysłuchała i  oceniła wykonanie  przez 60 uczniów 44 kolęd. Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

*Weronika Walasik  - wyróżnienie w kategorii solista 1-3  śpiewając pastorałkę  ,,Podarunki z nieba’’

*Sara Zimoch i Mateusz Zimoch – wyróżnienie w kategorii duety 1-3 śpiewając ,,Dziecięcą pastorałkę’’

* Ania Sadłoń w kategorii solista 4-6 nagroda za udział w pastorałce ,,To dla nas przyszedłeś na świat’’.

Gratulujemy zdobytych miejsc.