Wtorek, 2019-08-20

Imieniny: Bernarda, Sabiny

• Do wakacji: WAKACJE!!!

Dzień Babci i Dziadka

1.02.2019 roku świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka.  Uroczystość rozpoczęła przemowa Pani Dyrektor, która podziękowała za przybycie seniorów i zaprosiła wszystkich na przedstawienie przygotowane przez uczniów zerówki pod opieką pani Magdaleny Mikrut, a następnie klasy 1-3 pod opieką pani Bożeny Żurek i Moniki Dębskiej. Dzieci przedstawiły wierszyki z okazji święta babci i dziadka, a starsi koledzy przedstawili bajkę „Czerwony Kapturek”. Całość przedstawień urozmaicił śpiew. Seniorzy mieli okazje zobaczyć również taniec „babuszek” wykonany przez grupę dziewczynek z klas 1-3 oraz energetyczny taniec „Rock and Roll” w wykonaniu klasy 5 przygotowanych przez Panią Dyrektor. Po części artystycznej babcie i dziadkowie zostali obdarowani podarunkami przygotowanymi przez wnuki. Mieli okazję uczestniczyć w zabawie łączącej pokolenia, następnie wszyscy usiedli do wspólnego poczęstunku przygotowanego przez mamy.