Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Polska pastelami malowana".

15 listopada 2018 r. w Przedszkolu Miejskim Nr 10 w Chełmie odbyło się rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Polska pastelami malowana”. Konkurs adresowany był do dzieci 5-6-letnich uczęszczających do przedszkoli na terenie całej Polski.

Po długich obradach komisja (w składzie: Joanna Grochola – artysta plastyk z LSCDN w Chełmie, Alicja Gierun – autorka książeczek dla dzieci, Urszula Wolanin – nauczycielka, Jolanta Jaroszyńska – nauczycielka) przyznała:

I miejsce Julia Sobiesiak, Przedszkole Miejskie Nr 1 w Zamościu („Ratusz w Zamościu”)

II miejsce Katarzyna Gniewek, Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

III miejsce (ex aequo):

– Magdalena Ludwin, Przedszkole Samorządowe w Koźmicach Wielkich („Nad Morzem Bałtyckim”)

Amelia Sowińska, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Św. Kingi w Knurowie („Wieś Knurów”)

– Milena Przeszłowska, Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym

Wyróżnienia:

Jakub Ostapiński, Przedszkole Miejskie Nr 6 w Chełmie

Hanna Bodak, Przedszkole Nr 174 „Królewna Śnieżka” w Poznaniu („Ratusz w Poznaniu”)

Gratulacje!