Środa, 2022-09-28

Imieniny: Libuszy, Wacławy

Podziękowanie za udział w II edycji Pho3nix Active School

"Drogi Koordynatorze,

Serdecznie dziękujemy za udział w II edycji Pho3nix Active School. Dziękujemy za pracę Twoją i Twoich uczniów. Doceniamy Wasz wkład w ich przygotowanie.

Mamy nadzieję, że konkurs przyniósł Wam wiele fantastycznych, sportowych emocji.
Dziękujemy, że dzięki Waszemu zaangażowaniu zbudowaliśmy wspaniałą sportową społeczność, której wspólnym celem są aktywni uczniowie.

W załączeniu przesyłamy pamiątkowy dyplom dla Waszej szkoły, jak i dyplom dla uczniów (do samodzielnego uzupełnienia).

Pełną listę nagrodzonych szkół znajdziesz tutaj: https://pho3nix-kids.com/blog/2022/06/21/kolejna-edycja-pho3nix-active-school-dobiegla-konca/

Życzymy spokojnych wakacji, dużo ruchu na świeżym powietrzu i dobrej regeneracji, aby wraz z nowym rokiem szkolnym rozpocząć kolejną przygodę z Fundacją Pho3nix.

Fundacja Pho3nix działa przez cały rok!"