• Odwiedziło nas: 196374

Piątek, 2022-12-09

Imieniny: Anety, Leokadii

Podsumowanie II etapu Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Polska folklorem malowana-poznajemy regiony etnograficzne Polski”.

W ramach realizacji projektu, jej uczestnicy, czyli uczniowie naszej szkoły, zaprezentowali społeczności szkolnej prezentację multimedialną będącą efektem ich pracy, a także mieli możliwość wirtualnego zwiedzenia przepięknych regionów Polski od morza, aż po góry oraz zapoznania się z ich dziedzictwem kulturowym i  tradycją regionalną.

Dziękujemy klasie 6 i 7 za udział i przygotowanie ciekawej prezentacji oraz szkolnemu koordynatorowi projektu Marii Stahl-Pałys oraz Esterze Głowa za zaangażowanie w udział naszej placówki w projekt.

Zapraszamy do  galerii prac podsumowującej II etap projektu.

Praca naszych uczniów-prezentacja: