Walentynki

W dniu 15 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości, ciepła.

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane lub zakupione na szkolnym stoisku z karkami) do specjalnie przygotowanego pudełka. Podczas zorganizowanego apelu szkolnego walentynki zostały dostrczone do ich adresatów. Relacje z obchodów Dnia Zakochanych można obejrzeć w galeri.