Zakończenie roku szkolnego

Dzisiaj w uroczysty sposób zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Był pełen zmian i nowości choćby dlatego, że byli z nami nasi najstarsi koledzy z klasy 7. Pani Dyrektor na uroczystym apelu podziękowała wszystkim za pracę i trud jaki podejmowali w tym roku oraz wręczyła dyplomy najmłodszym a świadectwa z wyrożnieniem straszym uczniom. Skierowała również słowa podziękowania do rodziców, którzy przyczynili się do sukcesów swoich pociech jak i angażowali się w życie szkoły. Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, którzy włożyli wiele pracy w przekazywanie wiedzy i wartości swoim wychowankom.

Mamy nadzieję, że te wakacje będą dobrze wykorzystanym czasem odpoczynku by nabrać sił na kolejny rok, który również przyniesie wiele zmian.